Velké nástěnné hodiny

Do některých interiérů se perfektně hodí velké nástěnné hodiny. Jsou nejen užitečné, ale i dekorativní. Průměr ciferníku velkých hodin je většinou 40 cm a více.

Mnoho stylů a podob hodin

Na výběr je mnoho hodin v retro i moderním stylu. Proč se omezovat na jednoduché hodiny bez nápadu? Máte tolik možností. Zalíbit se vám mohou například velké kovové nástěnné hodiny v retro stylu s římskými číslicemi, hodiny s barevným osvětlením, digitální hodiny, velké malované hodiny do kuchyně, nalepovací hodiny na stěnu a mnoho dalších modelů.

Dodejte interiéru šmrnc

Originální velké nástěnné hodiny dodají interiéru šmrnc. Respektovat bychom měli styl ladění interiéru, aby sem hodiny dobře zapadly. Pokud toužíte po něčem originálním a jste příznivci retro stylu, možná vás zaujmou kukačkové nástěnné hodiny nebo hodiny s kyvadlem. Do moderního interiéru se hodí jiné hodiny než do retro laděného.

Nalepovací hodiny na zeď G21 Eccentric Style

Samolepicí hodiny G21 Eccentric style jsou krásným, funkčním, praktickým interiérovým doplňkem, jenž zaujme na první pohled. Výhodou je, že jednak mají velmi tichý chod a jsou dostatečně viditelné. Zásluhou provedení, a právě tichého chodu jsou vhodné jak do obývacího pokoje, tak i ložnice či pracovny. Pěkně vypadají, a ještě díky velikosti číslic na ně dobře uvidíte a budete mít přehled o čase.

Cena v době recenze: 297 Kč

Nalepovací hodiny na zeď G21 Metalic Style

Samolepící hodiny G21 Metallic Style se stanou skvělým a praktickým doplňkem vašeho interiéru. Působivá kombinace černých a stříbřitých číslic s velikostí 8 a 3,5 cm doplní každý interiér a udělají z běžné praktické záležitosti atraktivní designový prvek. Mají velmi tichý chod, takže si je můžete dát i do ložnice a nebudou vás rušit ve spánku.

Cena v době recenze: 297 Kč

Moderní nástěnné nalepovací hodiny

Nalepovací hodiny G21 Fashion Style se stanou skvělým a praktickým doplňkem vašeho interiéru. Díky jejich unikátnímu designu se stanou dominantou každého pokoje. Instalace hodin je velice snadná a zvládnete ji díky přiložené šabloně úplně sami a zvolíte si libovolnou velikosti hodin.

Cena v době recenze: 297 Kč