Osvětlení do obývacího pokoje

Osvětlení v obývacím pokoji hraje stěžejní roli. Nejenže dotváří příjemnou rodinnou atmosféru, ale plní i praktickou funkci. Světlo proto musí být hřejivé, avšak ne zase příliš tlumené, aby neuspávalo. Velký význam také mají samotná svítidla, kterých bychom v rámci obývacího pokoje měli mít hned několik. Hlavní je centrální stropní svítidlo nebo závěsný lustr a několik přídavných světel, jako je například stojanová a stolní lampa nebo nástěnné svítidlo. Díky tomu bude prostor náležitě osvětlen, případně bude možné některé z osvětlení vypnout a tím dosáhnout intimnější atmosféry.

Nabídka osvětlení do obývacího pokoje je velice pestrá a bohatá. Vybírat si můžete z mnoha modelů, které se od sebe mohou lišit i byť jen drobnými designovými detaily. Zvolit si tak můžete osvětlení, jež bude přesně odpovídat jak stylu vašeho bydlení, tak vašim individuálním potřebám.

LED stolní lampa s dotykovým stmívačem

Hledáte vhodnou lampičku do interiéru? Chcete lampičku do dětského či studentského pokoje? LED stolní lampička s dotykovým stmívačem o výkonu 6 W je efektivním, funkčním doplňkem do každého interiéru, jenž zaujme i moderním a současně jednoduchým designem. Lampička vydává příjemné světlo pro dlouhotrvající práci a zároveň neunavuje váš zrak. Stolní LED lampička má 3 úrovně jasu nastavitelné na dotykovém panelu. Je vybavena flexibilním ramenem, které lze nastavit nahoru a dolů.

Cena v době recenze: 1 099 Kč

LED stříbrná stolní lampa 8 W

LED stolní lampička je vhodná především na pracovní stůl, kde tvoří jedinečný designový doplněk. Díky LED technologii má výkon pouhých 8W, což je dostatečné pro osvětlení pracovní plochy. LED stolní lampy jsou mnohonásobně úspornější než starší halogenové. Lampičky se nezahřívají na vysokou teplotu. Většinu energie mění na světlo.

Cena v době recenze: 999 Kč