Osvětlení do kanceláře

Osvětlení kanceláře musí být opravdu hodně kvalitní. Vždyť ovlivňuje odvedenou práci i naši pohodu! Správný výběr světla nás povzbudí k práci a nebudou nás z něj bolet oči.

Hlavní svítidlo do kanceláře

Základem osvětlení do kanceláře je hlavní stropní světlo. Jednotlivá světla u pracovních stolů a pracovních ploch poté osvětlí konkrétní části intenzivněji.

Vhodnou volbou pro hlavní osvětlení jsou zářivky. Ovšem ne ty, které se nám možná vybaví z dřívějška, dlouho se rozsvěcející a věčně problikávající. Moderní zářivková světla jsou příjemná, rychle uvedená do provozu, mají dlouhou životnost a prachuvzdornost. Jsou energeticky úsporná, ovšem ještě více energie ušetříme pořízením LED zářivek. Vzhled svítila by měl souznít se zařízením kanceláře.

Jakou barvu světla?

Vliv na pracovní atmosféru a výkonnost má samozřejmě i zvolená barva světla. Ideální je taková, která se co nejvíce blíží dennímu světlu. Příliš teplé tóny vás spíše zklidní a nenabudí k práci. Denní bílá barva neunavuje oči a podporuje soustředění. Pokud se od práce zadíváme směrem k oknu, nebude to takový šok a nebudou nás bolet oči. Svítidla s možností změny barvy světla podle aktuální situace jsou nejlepší.

Lampička k pracovnímu stolu

Hlavní světlo by jako jediný zdroj do kanceláře opravdu nestačilo. Potřebovat budete kvalitní lampu k pracovnímu stolu. Ideálně polohovatelnou, u které světlo přizpůsobíte a nasměrujete si ji přesně tam, kam potřebujete. Praváci mají lampu po své levé ruce, leváci po pravé. Ve tmě si na práci nesviťte pouze lampičkou, přechody ze světla do tmy oči velmi unavují.

LED stolní lampa s dotykovým stmívačem

Hledáte vhodnou lampičku do interiéru? Chcete lampičku do dětského či studentského pokoje? LED stolní lampička s dotykovým stmívačem o výkonu 6 W je efektivním, funkčním doplňkem do každého interiéru, jenž zaujme i moderním a současně jednoduchým designem. Lampička vydává příjemné světlo pro dlouhotrvající práci a zároveň neunavuje váš zrak. Stolní LED lampička má 3 úrovně jasu nastavitelné na dotykovém panelu. Je vybavena flexibilním ramenem, které lze nastavit nahoru a dolů.

Cena v době recenze: 1 099 Kč

LED stříbrná stolní lampa 8 W

LED stolní lampička je vhodná především na pracovní stůl, kde tvoří jedinečný designový doplněk. Díky LED technologii má výkon pouhých 8W, což je dostatečné pro osvětlení pracovní plochy. LED stolní lampy jsou mnohonásobně úspornější než starší halogenové. Lampičky se nezahřívají na vysokou teplotu. Většinu energie mění na světlo.

Cena v době recenze: 999 Kč