Nástěnné hodiny

Nástěnné hodiny najdeme snad v každé domácnosti. Představují jak funkční, tak i dekorativní prvek a mohou mít hodně podob. Neměly by rozhodně chybět v žádném interiéru.

Nástěnné hodiny pro děti

Ani v dětském pokoji by hodiny na zdi neměly chybět. Dítě se díky nim naučí poznávat čas. V této místnosti se rozhodně nemusíme držet zkrátka, co se týká designu. Krásné a nápadité nástěnné hodiny pro děti se stanou ozdobou každého pokojíčku. Nepostrádají vtip, zkrátka různé tvary a barvy hodin děti nadchnou. U výrobků pro děti by mělo být velmi dobře poznat, kolik je hodin. Některé moderní nástěnné hodiny jsou totiž spíše pro ozdobu a ani dospělý nedokáže snadno poznat, kolik právě ukazují.

Mnoho podob hodin na stěnu

Dospělí mohou volit vzhled nástěnných hodin podle svého vkusu a zálib. Na trhu jsou hodiny malované, retro, moderní minimalistické, bez číslic, s římskými číslicemi i klasické. Na výběr jsou všechny materiály, na které si jen vzpomenete: dřevo, kov, sklo, plast, papír, textil a další. Soustředit bychom se měli i na přítomnost tikání. Některé hodiny tikají více, jiné méně, další vůbec.

Nalepovací hodiny na zeď G21 Eccentric Style

Samolepicí hodiny G21 Eccentric style jsou krásným, funkčním, praktickým interiérovým doplňkem, jenž zaujme na první pohled. Výhodou je, že jednak mají velmi tichý chod a jsou dostatečně viditelné. Zásluhou provedení, a právě tichého chodu jsou vhodné jak do obývacího pokoje, tak i ložnice či pracovny. Pěkně vypadají, a ještě díky velikosti číslic na ně dobře uvidíte a budete mít přehled o čase.

Cena v době recenze: 297 Kč

Nalepovací hodiny na zeď G21 Metalic Style

Samolepící hodiny G21 Metallic Style se stanou skvělým a praktickým doplňkem vašeho interiéru. Působivá kombinace černých a stříbřitých číslic s velikostí 8 a 3,5 cm doplní každý interiér a udělají z běžné praktické záležitosti atraktivní designový prvek. Mají velmi tichý chod, takže si je můžete dát i do ložnice a nebudou vás rušit ve spánku.

Cena v době recenze: 297 Kč

Moderní nástěnné nalepovací hodiny

Nalepovací hodiny G21 Fashion Style se stanou skvělým a praktickým doplňkem vašeho interiéru. Díky jejich unikátnímu designu se stanou dominantou každého pokoje. Instalace hodin je velice snadná a zvládnete ji díky přiložené šabloně úplně sami a zvolíte si libovolnou velikosti hodin.

Cena v době recenze: 297 Kč