Nalepovací hodiny na zeď

Nalepovací hodiny na zeď jsou plnohodnotnou alternativou klasických nástěnných hodin. Představují módní prvek, který stěnu ozdobí a zároveň nepostrádá plnou funkčnost.

Jednoduché a praktické řešení?

To jsou nalepovací hodiny na zeď. Z názvu vyplývá, že je jednoduše přilepíte na stěnu. Jejich ciferník vyberete z mnoha motivů, barev a velikostí. Vybaveny jsou běžným hodinovým strojkem, aby byly přesné, spolehlivé a kvalitní. Ten se věší na háček nebo hřebík, jinak se do stěny nijak nezasahuje. Takové výrobky prezentují velmi originální dekoraci. Splňují vše, co se od moderních hodin očekává. Umístit se dají například do obýváku, dětského pokoje nebo kuchyně.

Široký výběr originálních nalepovacích hodin

Samolepící hodiny se dají nalepit nejen na stěnu, ale i na další povrchy. Jmenovat můžeme plast, dřevo, sklo nebo keramiku. Instalace je rychlá a jednoduchá. Dekorativní prvky hodin si můžete rozmístit podle své fantazie. Na výběr bývá několik barevných alternativ hodin, případně různé ozdobné doplňkové prvky. Jeden výrobek díky tomu může ve finále vypadat pokaždé trochu jinak.

Nalepovací hodiny na zeď G21 Eccentric Style

Samolepicí hodiny G21 Eccentric style jsou krásným, funkčním, praktickým interiérovým doplňkem, jenž zaujme na první pohled. Výhodou je, že jednak mají velmi tichý chod a jsou dostatečně viditelné. Zásluhou provedení, a právě tichého chodu jsou vhodné jak do obývacího pokoje, tak i ložnice či pracovny. Pěkně vypadají, a ještě díky velikosti číslic na ně dobře uvidíte a budete mít přehled o čase.

Cena v době recenze: 297 Kč

Nalepovací hodiny na zeď G21 Metalic Style

Samolepící hodiny G21 Metallic Style se stanou skvělým a praktickým doplňkem vašeho interiéru. Působivá kombinace černých a stříbřitých číslic s velikostí 8 a 3,5 cm doplní každý interiér a udělají z běžné praktické záležitosti atraktivní designový prvek. Mají velmi tichý chod, takže si je můžete dát i do ložnice a nebudou vás rušit ve spánku.

Cena v době recenze: 297 Kč

Moderní nástěnné nalepovací hodiny

Nalepovací hodiny G21 Fashion Style se stanou skvělým a praktickým doplňkem vašeho interiéru. Díky jejich unikátnímu designu se stanou dominantou každého pokoje. Instalace hodin je velice snadná a zvládnete ji díky přiložené šabloně úplně sami a zvolíte si libovolnou velikosti hodin.

Cena v době recenze: 297 Kč