Moderní nábytek do předsíně

Prostorný výklopný botník se sedákem

Velký botník se sedákem Riva se postará o váš pořádek v předsíni. Už žádné zakopávání o boty či hledání pravé k levé apod. Botník v bílém provedení je opatřen praktickým polstrovaným sedákem. Výklopný botník je opatřen praktickým úchytem pro snadnou manipulaci při používání. Kromě dostatečného prostoru pro vaši obuv disponuje i praktickým menším úložným místem pod sedákem, které lze využít na drobnější věci. Botník je vyroben z kvalitního, odolného materiálu.

Cena v době recenze: 1 949 Kč

Výklopný botník v dekoru dub artisan se sedákem

Moderní vzhled hodící se do všech současných interiérů. Praktické sezení vyrobeno z lamina a měkkého polstrování. Úsporný výklopný systém, díky kterému se do botníku vejde více párů obuvi.

Cena v době recenze: 2 289 Kč

Předsíňová stěna s botníkem a zrcadlem

Předsíňová stěna s botníkem v moderním dekoru sonoma trufel je velmi praktickým a funkčním elementem. Vyniká důmyslným zpracováním a kvalitou provedení. Vyniká rovněž dlouhou životností. Stěna je vybavena praktickým zrcadlem a věšáky pro odložení/pověšení svrchního ošacení. Horní plochu lze využít na odložení pokrývky hlavy, skládacího deštníku apod. Výšku věšáku lze nastavit podle vlastní potřeby. Součástí je praktický botník, který pojme až 9 párů bot.

Cena v době recenze: 2 289 Kč

Bílá předsíňová stěna Paris s botníkem

Předsíňová stěna s botníkem – Paris. Moderní vzhled hodící se do všech současných interiérů. Vyrobeno z lamina 16 mm v bílé barvě. Dodáváno v demontovaném stavu se sadou na smontování.

Cena v době recenze: 3 299 Kč